První adventní neděli proběhl ulicemi Znojma 1. ročník Adventního běhu. Vedle hlavního závodu můžů a žen se závodilo i ve čtyřčlenných štafetách základních a středních škol.
Naši studenti sestavili celkem 3 družstva - mužstva. Všechny tři štafety si při vyhlášení mohly užívat svou mnohdy vydřenou chvilku slávy na stupních vítězů.
Za mrazivého počasí se podařilo štafetě z 1.A ve složení: Adam Navrátil, Štěpán Nypl, Jakub Jeřábek a Václav Raška dosáhnout 2. místa ve své kategorii.
Ve stejné kategorii běželi ve družstvu z dvou škol i naši hoši ze 2.A, ti však nebyli zařazeni do soutěže, neboť šlenové jejich družstva nebyli z jedné třídy.
Kategorii D, kde se o prvenství utkaly týmy 1. a 2. ročníků středních škol bodovaly dokonce 2 třídní týmy z naší školy - na krásném třetím místě se umístili kluci z 2.C ve složení: Dominik Chu Huu, Zdeněk Jaroš, Kryštof Meluš a Patrik Sokol.
Největší radost své třídě ale udělali pravděpodobně běžci z 2.E, kteří svým prvenstvím ve své kategorii vybojovali jednodenní vodácký výlet po Dyji pro celou třídu. Štafeta ve složení: Tomáš Rožnovský, Michal Tóth, Jiří Lander a Petr Vala vyhrála velice těsně nad týmem SŠ Dvořákova a stala se tak absolutním vítězem závodu štafet.
Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci, věnovaný volný čas a gartulujeme jim ke krásným cenám.
Děkujeme rovněž všem fanouškům a fanynkám, co přišli podpořit své spolužáky a kamarády.
První adventní neděli proběhl ulicemi Znojma 1. ročník Adventního běhu. Vedle hlavního závodu můžů a žen se závodilo i ve čtyřčlenných štafetách základních a středních škol.
Naši studenti sestavili celkem 3 družstva - mužstva. Všechny tři štafety si při vyhlášení mohly užívat svou mnohdy vydřenou chvilku slávy na stupních vítězů.
Za mrazivého počasí se podařilo štafetě z 1.A ve složení: Adam Navrátil, Štěpán Nypl, Jakub Jeřábek a Václav Raška dosáhnout 2. místa ve své kategorii.
Ve stejné kategorii běželi ve družstvu z dvou škol i naši hoši ze 2.A, ti však nebyli zařazeni do soutěže, neboť šlenové jejich družstva nebyli z jedné třídy.
Kategorii D, kde se o prvenství utkaly týmy 1. a 2. ročníků středních škol bodovaly dokonce 2 třídní týmy z naší školy - na krásném třetím místě se umístili kluci z 2.C ve složení: Dominik Chu Huu, Zdeněk Jaroš, Kryštof Meluš a Patrik Sokol.
Největší radost své třídě ale udělali pravděpodobně běžci z 2.E, kteří svým prvenstvím ve své kategorii vybojovali jednodenní vodácký výlet po Dyji pro celou třídu. Štafeta ve složení: Tomáš Rožnovský, Michal Tóth, Jiří Lander a Petr Vala vyhrála velice těsně nad týmem SŠ Dvořákova a stala se tak absolutním vítězem závodu štafet.
Všem studentům děkujeme za vzornou reprezentaci, věnovaný volný čas a gartulujeme jim ke krásným cenám.
Děkujeme rovněž všem fanouškům a fanynkám, co přišli podpořit své spolužáky a kamarády.