Login: Heslo:
Pátek 20. října 2017
Právě probíhá 9. hodina. Přestávka začne v 16:05










Pexeso

Jídelníček na nejbližší dny

Datum
den
Polévka Jídlo 1 Jídlo 2 Nápoj
23.10.
Pondělí
frankfurtská
(1.1)
srbské rizoto sypané sýrem
okurkový salát
(7)
křenová omáčka, celozrnný knedlík
vejce
ovoce
(1.1)
čaj
24.10.
Úterý
cizrnová
(1.1)
smažený vepřový řízek
brambory, kompot
(1.1, 3, 7)
sojové nudličky po čínsku
rýže dušená
ovoce
(1.1, 6)
sirup
25.10.
Středa
chřestová
(1.1, 7)
králík pečený
bramborová kaše
ledový salát
(7)
těstovinový salát se zeleninou a sýrem
(1.1, 3, 7)
sirup s jódem
30.10.
Pondělí
vývar s nudlemi
(1.1)
hovězí maso vařené
rajská omáčka, houskový knedlík
(1.1, 3, 7)
zapečené brambory s bretaňskou zeleninou a sýrem
okurkový salát
(3, 7)
čaj
31.10.
Úterý
špenátová
(1.1, 3)
rybí filé na másle
brambory
kompot
(4, 7)
italské široké nudle se sýrovou omáčkou
ovoce
(1.1, 7)
sirup
1.11.
Středa
bramborová s pohankou
(1.1)
kuřecí nudličky s ananasem
rýže dušená
(1.1)
kapustové karbenátky, brambory, dresing
ovoce
(1.1, 3, 7)
sirup s jódem
2.11.
Čtvrtek
gulášová
(1.1)
čočka na kyselo, dušená šunka, chléb, okurek
ovoce
(1.1)
kynuté knedlíky s jahodami sypané tvarohem
(1.1, 3, 7)
čaj
vanilkové mléko
3.11.
Pátek
brokolicová
(1.1, 7)
vepřová pečeně znojemská
bramborová kaše
salát z hlávkového zelí
(1.1, 7)
šmakoun na paprice
celozrnný knedlík
ovoce
(1.1, 3, 7)
sirup

Seznam alergenů

1.1 Obiloviny obsahující lepek - pšenice a výrobky z ní
3 Vejce a výrobky z nich
4 Ryby a výrobky z nich
6 Sójové boby (sója) a výrobky z nich
7 Mléko a výrobky z něj
Stránky čte
hostů: 50
a přihlášených
studentů: 21
učitelů: 1
Jídelníček
Pondělí 23.10.2017
Polévka: frankfurtská
Hlavní jídla
1. srbské rizoto sypané sýrem
okurkový salát
2. křenová omáčka, celozrnný knedlík
vejce
ovoce
Nápoj: čaj

Úterý 24.10.2017
Polévka: cizrnová
Hlavní jídla
1. smažený vepřový řízek
brambory, kompot
2. sojové nudličky po čínsku
rýže dušená
ovoce
Nápoj: sirup

Další dny (do pátku 3.11.2017)
Nezapomeňte poblahopřát
Svátky
Dnes: Vendelín
Zítra: Brigita
Pozítří: Sabina
Narozeniny brzy oslaví
Antonín Marek
Katerinec Patrik
Kryštofová Vendula
Levardi Jakub
Mašatová Markéta
Neradová Eliška
Pešek Jan
Zamazalová Marie
Zeininger David
© 1996-2017 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Obsah stránek neprošel redakční ani jazykovou úpravou!
Optimalizováno pro rozlišení 800*600 bodů a vyšší
a prohlížeč MS Internet Explorer ver. 5.5 a vyšší
Webmaster
Stránka byla sestavena za 0,3674 sekund.