Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo

Státní škola s tradicí od roku 1919.

Důležitá sdělení
Výdej obědů cizím strávníkům
je ze dvora (vstup vraty z ulice Pontassievské) v době od 11:30 do 12:30. Učitelé a žáci mohou vyzvedávat obědy po celou dobu výdeje.
Mgr. Milana Bashiri
Fotka Mgr. Milana Bashiri
Kontakt:
bashiri@gymzn.cz
515 266 186
Aprobace:
Anglický jazyk
Mgr. Iva Blahová
Fotka Mgr. Iva Blahová
Kontakt:
blahova.iva@gymzn.cz
515 266 170
Aprobace:
Chemie
Matematika
Mgr. Petra Bláhová
Fotka Mgr. Petra Bláhová
Kontakt:
blahova@gymzn.cz
515 266 191
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Estetická výchova - hudební
Třídní: 1.A
PhDr. Věra Burdová
Fotka PhDr. Věra Burdová
Kontakt:
burdova@gymzn.cz
515 266 169
Aprobace:
Dějepis
Německý jazyk
Mgr. Josef Černý
Fotka Mgr. Josef Černý
Kontakt:
cerny@gymzn.cz
515 266 182
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Občanská nauka (základy spol. věd)
Mgr. Drahomíra Denerová
Fotka Mgr. Drahomíra Denerová
Kontakt:
denerova@gymzn.cz
515 266 179
Aprobace:
Německý jazyk
Psychologie
Ruský jazyk
RNDr. Milan Dvořák
Fotka RNDr. Milan Dvořák
Kontakt:
dvorak@gymzn.cz
515 266 162
Aprobace:
Fyzika
Matematika
Výpočetní technika
zástupce ředitele
Mgr. Ivana Dvořáková
Fotka Mgr. Ivana Dvořáková
Kontakt:
dvorakova@gymzn.cz
515 266 187
Aprobace:
Anglický jazyk
Pedagogika
Ruský jazyk
Mgr. Eva Gregorová
Fotka Mgr. Eva Gregorová
Kontakt:
gregorova@gymzn.cz
515 266 194
Aprobace:
Biologie
Německý jazyk
Mgr. Jan Hájek
Fotka Mgr. Jan Hájek
Kontakt:
hajek@gymzn.cz
515 266 188
Aprobace:
Anglický jazyk
Tělesná výchova
Třídní: 3.E
Mgr. Eva Hájková
Fotka Mgr. Eva Hájková
Kontakt:
hajkova@gymzn.cz
515 266 188
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Dějepis
Třídní: 2.D
Mgr. Jaroslav Chudoba
Fotka Mgr. Jaroslav Chudoba
Kontakt:
chudoba@gymzn.cz
515 266 191
Aprobace:
Anglický jazyk
Občanská nauka (základy spol. věd)
Mgr. Marek Jakubec
Fotka Mgr. Marek Jakubec
Kontakt:
jakubec@gymzn.cz
515 266 199
Aprobace:
Tělesná výchova
Zeměpis
RNDr. Vlastimil Ježek
Fotka RNDr. Vlastimil Ježek
Kontakt:
jezek@gymzn.cz
515 266 174
Aprobace:
Fyzika
Matematika
Ing. Eva Jírovcová, Ph.D.
Fotka Ing. Eva Jírovcová, Ph.D.
Kontakt:
jirovcova@gymzn.cz
515 266 170
Aprobace:
Chemie
Třídní: 3.D
Mgr. Monika Jurášková
Fotka Mgr. Monika Jurášková
Kontakt:
juraskova@gymzn.cz
515 266 173
Aprobace:
Biologie
Fyzika
Třídní: 3.B
Mgr. Zuzana Kacetlová
Fotka Mgr. Zuzana Kacetlová
Kontakt:
kacetlova@gymzn.cz

Aprobace:
Španělský jazyk
Mgr. Kateřina Kasanová
Fotka Mgr. Kateřina Kasanová
Kontakt:
kasanova@gymzn.cz
515 266 187
Aprobace:
Anglický jazyk
Tělesná výchova
Zeměpis
Mgr. Miroslava Kavalcová
Fotka Mgr. Miroslava Kavalcová
Kontakt:
kavalcova@gymzn.cz
515 266 194
Aprobace:
Biologie
Chemie
Mgr Karel Koch
Fotka Mgr Karel Koch
Kontakt:
koch@gymzn.cz
515 266 183
Aprobace:
Fyzika
Výpočetní technika
Mgr. Bruno Kotrnetz
Fotka Mgr. Bruno Kotrnetz
Kontakt:
kotrnetz@gymzn.cz
515 266 199
Aprobace:
Tělesná výchova
Zeměpis
Třídní: 7.A
Mgr. Ondřej Krafka
Fotka Mgr. Ondřej Krafka
Kontakt:
krafka@gymzn.cz
515 266 173
Aprobace:
Biologie
Fyzika
Třídní: 1.D
RNDr. Hana Krčálová
Fotka RNDr. Hana Krčálová
Kontakt:
krcalova@gymzn.cz
515 266 167
Aprobace:
Matematika
Zeměpis
Mgr. Miroslava Kubíčková
Fotka Mgr. Miroslava Kubíčková
Kontakt:
kubickova@gymzn.cz
515 266 197
Aprobace:
Biologie
Tělesná výchova
Třídní: 5.A
Mgr. Petra Kučerová
Fotka Mgr. Petra Kučerová
Kontakt:
kucerova@gymzn.cz
515 266 186
Aprobace:
Dějepis
Občanská nauka (základy spol. věd)
Třídní: 1.C
Ing. Luboš Langer
Fotka Ing. Luboš Langer
Kontakt:
langer@gymzn.cz
515 266 183
Aprobace:
Výpočetní technika
Mag. Heike Leitner
Fotka Mag. Heike Leitner
Kontakt:
leitner@gymzn.cz
515 266 189
Aprobace:
Francouzský jazyk
Německý jazyk
Občanská nauka (základy spol. věd)
Mgr. Iveta Letochová
Fotka Mgr. Iveta Letochová
Kontakt:
letochova@gymzn.cz
515 266 190
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Dějepis
Mgr. Jiří Ludvík
Fotka Mgr. Jiří Ludvík
Kontakt:
ludvik@gymzn.cz
515 266 191
Aprobace:
Dějepis
Estetická výchova - hudební
Mgr.Bc. Jarmila Ludvíková
Fotka Mgr.Bc. Jarmila Ludvíková
Kontakt:
ludvikova@gymzn.cz
515 266 191
Aprobace:
Estetická výchova - hudební
Matematika
Mgr. Marcela Mittnerová
Fotka Mgr. Marcela Mittnerová
Kontakt:
mittnerova@gymzn.cz
515 266 186
Aprobace:
Matematika
Zeměpis
Mgr. Romana Mlátilíková
Fotka Mgr. Romana Mlátilíková
Kontakt:
mlatilikova@gymzn.cz
515 266 189
Aprobace:
Anglický jazyk
Estetická výchova - výtvarná
Mgr. Petra Musilová
Fotka Mgr. Petra Musilová
Kontakt:
musilova@gymzn.cz
515 266 167
Aprobace:
Anglický jazyk
Deskriptivní geometrie
Matematika
Třídní: 2.A
Mgr. Daniel Nechvátal
Fotka Mgr. Daniel Nechvátal
Kontakt:
nechvatal@gymzn.cz
515 266 196
Aprobace:
Chemie
Matematika
Mgr. Jana Nesibová
Fotka Mgr. Jana Nesibová
Kontakt:
jnesibova@gymzn.cz
515 266 194
Aprobace:
Biologie
Chemie
Třídní: 2.C
Mgr. Petr Novotný
Fotka Mgr. Petr Novotný
Kontakt:
novotny@gymzn.cz
515 266 169
Aprobace:
Anglický jazyk
Matematika
Třídní: 1.B
Mgr. Dana Olejová
Fotka Mgr. Dana Olejová
Kontakt:
olejova@gymzn.cz
515 266 175
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Německý jazyk
zástupce ředitele
Mgr. Hana Ondráková
Fotka Mgr. Hana Ondráková
Kontakt:
ondrakova@gymzn.cz
515 266 181
Aprobace:
Anglický jazyk
Estetická výchova - výtvarná
Třídní: 6.A
Mgr. Jiří Padalík
Fotka Mgr. Jiří Padalík
Kontakt:
padalik@gymzn.cz
515 266 190
Aprobace:
Dějepis
Německý jazyk
Třídní: 6.B
Mgr. Alena Pavelková
Fotka Mgr. Alena Pavelková
Kontakt:
pavelkova@gymzn.cz
515 266 186
Aprobace:
Dějepis
Německý jazyk
Třídní: 2.B
RNDr. Jiří Peroutka
Fotka RNDr. Jiří Peroutka
Kontakt:
peroutka@gymzn.cz
515 266 161
Aprobace:
Fyzika
Matematika
ŘEDITEL
Mgr. Hana Peroutková
Fotka Mgr. Hana Peroutková
Kontakt:
peroutkova@gymzn.cz
515 266 190
Aprobace:
Latina
Německý jazyk
Třídní: 5.B
Mgr. Kristýna Pokorná
Fotka Mgr. Kristýna Pokorná
Kontakt:
pokorna@gymzn.cz
515 266 181
Aprobace:
Německý jazyk
Třídní: 1.E
Mgr. Robert Procházka
Fotka Mgr. Robert Procházka
Kontakt:
prochazka@gymzn.cz
515 266 199
Aprobace:
Tělesná výchova
Zeměpis
Mgr. Ladislava Rivolová
Fotka Mgr. Ladislava Rivolová
Kontakt:
rivolova@gymzn.cz
515 266 169
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Dějepis
Třídní: 4.A
Mgr. Hana Romanovská
Fotka Mgr. Hana Romanovská
Kontakt:
romanovska@gymzn.cz
515 266 187
Aprobace:
Dějepis
Estetická výchova - výtvarná
Mgr. Miroslav Seménka
Fotka Mgr. Miroslav Seménka
Kontakt:
semenka@gymzn.cz
515 266 173
Aprobace:
Fyzika
Výpočetní technika
Třídní: 4.C
Mgr. Vladana Seménková
Fotka Mgr. Vladana Seménková
Kontakt:
semenkova@gymzn.cz
515 266 181
Aprobace:
Estetická výchova - výtvarná
Francouzský jazyk
Německý jazyk
Třídní: 4.B
Mgr. Simona Sikorová
Fotka Mgr. Simona Sikorová
Kontakt:
sikorova@gymzn.cz
515 266 188
Aprobace:
Anglický jazyk
Bc. Radek Svoboda
Fotka Bc. Radek Svoboda
Kontakt:
svoboda@gymzn.cz
515 266 191
Aprobace:
Estetická výchova - hudební
Mgr. Iva Šalomounová
Fotka Mgr. Iva Šalomounová
Kontakt:
salomounova@gymzn.cz
515 266 173
Aprobace:
Biologie
Tělesná výchova
Mgr. Zdeňka Šobová
Fotka Mgr. Zdeňka Šobová
Kontakt:
sobova@gymzn.cz
515 266 189
Aprobace:
Německý jazyk
Občanská nauka (základy spol. věd)
Třídní: 3.C
Mgr. Dana Štimplová
Fotka Mgr. Dana Štimplová
Kontakt:
stimplova@gymzn.cz
515 266 181
Aprobace:
Český jazyk a literatura
Estetická výchova - výtvarná
Třídní: 3.A
Mag. Georg Theuermann, MSc MAS
Fotka Mag. Georg Theuermann, MSc MAS
Kontakt:
theuermann@gymzn.cz
515 266 179
Aprobace:
Dějepis
Německý jazyk
Občanská nauka (základy spol. věd)
Mgr. Lenka Tomková
Fotka Mgr. Lenka Tomková
Kontakt:
tomkova@gymzn.cz
515 266 181
Aprobace:
Anglický jazyk
Estetická výchova - výtvarná
Ing. Petra Vaňková
Fotka Ing. Petra Vaňková
Kontakt:
vankova@gymzn.cz
515 266 170
Aprobace:
Fyzika
Chemie
Matematika
Mgr. Dana Vařachová
Fotka Mgr. Dana Vařachová
Kontakt:
varachova@gymzn.cz
515 266 197
Aprobace:
Německý jazyk
Tělesná výchova
Mgr. Petra Velanová
Fotka Mgr. Petra Velanová
Kontakt:
velanova@gymzn.cz
515 266 167
Aprobace:
Fyzika
Matematika
Třídní: 8.A
Mgr. Alena Velebová
Fotka Mgr. Alena Velebová
Kontakt:
velebova@gymzn.cz
515 266 194
Aprobace:
Biologie
Chemie
Třídní: 4.D
PhDr. Lenka Vislousová
Fotka PhDr. Lenka Vislousová
Kontakt:
vislousova@gymzn.cz

Aprobace:
Ruský jazyk
Důležitá sdělení
Výdej obědů cizím strávníkům
je ze dvora (vstup vraty z ulice Pontassievské) v době od 11:30 do 12:30. Učitelé a žáci mohou vyzvedávat obědy po celou dobu výdeje.
Jídelníček
Dnes
Polévka: koprová
Hlavní jídla:
  1. krůtí kousky na rozmarýnu, rýže dušená
  2. rybí filé na bylinkách, bramborová kaše
Pití: sirup
Zítra
Polévka: z červené čočky
Hlavní jídla:
  1. holandský řízek , brambory s máslem, kompot
  2. barevné těstoviny s krůtím masem a zelím, salát
Pití: čaj
Další dny
 Výchovný poradce
Mgr. Miroslava Kubíčková - kab TV ženy
tel.: 515 266 197, 732 980 089
úterý 13:50 - 14:25
středa 13:50 - 14:25
čtvrtek * 14:00 - 15:00
pátek * 12:00 - 12:40
* po předchozí domluvě
Gaudeamus 2020 - On-line přednáškové dny
Open Day MU Brno
Online veletrh vysokých škol
Nabídka pomoci v matematice, chemii a biologii
Letní škola sportovních technologií - VUT Brno
 Školní metodik prevence
Mgr. Daniel Nechvátal - školní klub
pondělí 11:00 - 11:45
úterý 09:00 - 09:45
středa 09:00 - 09:45
čtvrtek 11:00 - 11:45
pátek * 13:00 - 14:00
* po předchozí domluvě