Login: Heslo:
Čtvrtek 21. února 2019
Právě probíhá 5. hodina. Přestávka začne v 12:40Stravování pro veřejnost


Sportovní třídaPexeso

Jak se přihlásit

Protože povaha informací, které jsou zpřístupněny na některých stránkách do značné míry obsahuje osobní data studentů a zaměstnanců školy nebo se úzce týkají chodu školy, jsou tyto informace dostupné pouze pro oprávněné uživatele. Na této stránce se dozvíte, jakým způsobem se můžete přihlásit, pokud patříte do jedné z níže uvedených kategorií.

Po přihlášení získáte nejen přístup k rozšířenému okruhu informací, ale i možnost spoluvytvářet obsah stránek školy publikováním článků, hlasováním v anketách apod.

Uživatelé s oprávněním přihlásit se jsou rozděleni do následujících kategorií:

Studenti

Všichni studenti mají ve škole přístup k lokální počítačové síti prostřednictvím přiděleného přihlašovacího jména (loginname) a hesla. Pokud se takto přihlásíte k síti (tzn. nestačí lokálně) k jakémukoli počítači ve škole, naleznete na ploše ikonu s názvem "Nastavení hesla k gymzn_cz". Pomocí této aplikace lze nastavit (případně i kdykoli změnít) heslo pro přihlášení na webové stránky školy. Jakmile si pomocí tohoto programu nastavíte heslo, můžete se přihlásit z libovolného webového prohlížeče na webové stránky z kteréhokoli počítače, který je připojen k Interentu.
Do pole Login doplníte vaše loginname (stejné jako do školní počítačové sítě např.: xy1234) a do pole Heslo zadáte heslo, které jste si určili. Mimo jiné se vám na stránkách po přihlášení v menu zobrazí položka Uživatel, pomocí které si můžete svoje heslo změnit - musíte však být přihlášeni ke školnímu webu - tj. znát vaše současné heslo.
Heslo pro přihlášení na stránky nijak nesouvisí s heslem, pod kterým se přihlašujete do školní počítačové sítě.

Rodiče / zákonní zástupci

Rodiče / zákonní zástupci studentů a aktuálně přihlášených uchazečů o studim se mohou na stránky školy přihlašovat pomocí přihlašovacího jména (čtyřciferný číselný kód) a hesla, které je vytisknuto na pozvánce k přijímacímu řízení. Ve vlastním zájmu tyto údaje neztraťe, neboť neexistuje jednoduchá cesta, jak vám je můžeme opětovně sdělit. V rámci zákona o ochraně osobnícch údajů vám nemůžeme tyto informace sdělovat např. telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Po prvním úspěšném přihlášení na stránky školy si můžete heslo změnit tak, aby bylo pro vás lépe zapamatovatelné, v menu pod položkou Uživatel. Heslo nemusí znát váš syn/dcera, neboť ti se ke stránkám mohou přihlásit jiným způsobem, který se dověděli/dozví v předmětu Informatika a výpočetní technika.

Učitelé

Všichni učitelé a většina správních zaměstnanců školy mají ve škole přístup k lokální počítačové síti prostřednictvím přiděleného přihlašovacího jména (loginname) a hesla. Pokud se takto přihlásíte k síti (tzn. nestačí lokálně) k jakémukoli počítači ve škole, naleznete na ploše ikonu s názvem "Nastavení hesla k gymzn_cz". Pomocí této aplikace lze nastavit (případně i kdykoli změnít) heslo pro přihlášení na webové stránky školy. Jakmile si pomocí tohoto programu nastavíte heslo, můžete se přihlásit z libovolného webového prohlížeče na webové stránky z kteréhokoli počítače, který je připojen k Interentu.
Do pole Login doplníte vaše loginname (je stejné s vašim přihlašovacím jménem do školní sítě) a do pole Heslo zadáte heslo, které jste si určili. Mimo jiné se vám na stránkách po přihlášení v menu zobrazí položka Uživatel, pomocí které si můžete svoje heslo změnit. Heslo pro přihlášení na stránky nijak nesouhlasí s heslem, pod kterým se přihlašujete do školní počítačové sítě.

Strávníci

Externí strávníci školní jídelny mohou školní webové stránky využivat k objednávání či odhlašování obědů. Přihlašovací údaje (login a heslo) jsou automaticky odeslány do e-mailové schránky s adresou, kterou jste uvedli vedoucí školní jídelny při přihlašování se ke stravování ve školní jídelně.
Po přihlášení se ke školním stránkám si můžete heslo změnit v menu "Uživatel".

Stránky čte
hostů: 159
a přihlášených
studentů: 73
zák. zástupců: 1
učitelů: 2
strávníků: 1
Jídelníček
Dnes
Polévka: zelná
Hlavní jídla
1. hrachová kaše, uzené maso
chléb, okurek
2. penne těstoviny s bazalkou, rajčaty a sýrem
Nápoj: sirup

Zítra
Polévka: vývar s těstovinami
Hlavní jídla
1. hovězí maso vařené, koprová omáčka
brambory
2. bulgur s chřestem, šmakounem a kukuřicí
salát
Nápoj: čaj

Další dny (do pátku 8.3.2019)
Nezapomeňte poblahopřát
Svátky
Dnes: Lenka
Zítra: Petr
Pozítří: Svatopluk
© 1996-2019 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Obsah stránek neprošel redakční ani jazykovou úpravou!
Optimalizováno pro rozlišení 800*600 bodů a vyšší
a prohlížeč MS Internet Explorer ver. 5.5 a vyšší
Webmaster
Stránka byla sestavena za 0,7495 sekund.