Login: Heslo:
Neděle 16. prosince 2018
Výuka se nekoná.Stravování pro veřejnost


Sportovní třídaPexeso

SPANILÁ JÍZDA NAŠICH FLORBALISTEK POKRAČUJE

SPANILÁ JÍZDA NAŠICH FLORBALISTEK POKRAČUJE

   Po vítězství v krajském finále v Brně zvládla naše děvčata ve středu 4.dubna i kvalifikaci na republikové finále ve florbalu v Jihlavě. V prvním utkání se jim sice nepodařilo udržet nadějné vedení 3 : 0 nad vítězem kraje Vysočina (Jihlava), ale remíza 3 : 3 (Kulhánková 2, Hamzová) se nakonec ukázala jako dobrý základ. Jihlava následně prohrála se Svitavami (vítěz Pardubického kraje) 0 : 3 a před našimi děvčaty byl tedy úkol porazit Svitavy. Toto se jim po vynikajícím kolektivním výkonu podařilo, soupeři nedaly žádnou šanci a zvítězily 3 : 0 (Procházková 2, Smutná), čímž se staly vítězkami kvalifikace na republikové finále, které proběhne 23. – 24.dubna v Jindřichově Hradci, za účasti pěti nejlepších středních škol z celé ČR + domácího týmu.
   Následující den 5.dubna se děvčata zúčastnila národního finále KB Florbal Challenge v hale VUT Brno, což je celostátní projekt pro střední školy (kategorie 2000 – 2002) pořádaný Českým florbalem. Tohoto národního finále se zúčastnilo 8 vítězů krajských kol. I v tomto turnaji se děvčatům nadmíru dařilo a vybojovaly nádherné 3.místo. Ve skupině sice prohrály úvodní zápas s pozdějším jasným vítězem Lepařovým gymnáziem Jičín, ale následně porazily Gymnázium Uherský Brod 3 : 0 (Kulhánková 2, Smutná) a SOŠ Karviná 4 : 0 (Kulhánková 2, Smutná, Juráková) a postoupily do dalších bojů ze druhého místa ve skupině. Ve čtvrtfinále narazily na Gymnázium Svitavy a zvítězily 3 : 1 (Kulhánková 2, Zimková). Zádrhel nastal až v semifinále s OZS Jihlava, kde se děvčatům nedařilo střílet branky a podlehly těsně 1 : 2 (Smutná). Vše si ale vynahradily v utkání o 3.místo se SZŠ Merhautova Brno, které jasně vyhrály     5 : 0 (Smutná 2, Juráková, Zimková, Kulhánková)
   Za oba dva dny patří obrovská gratulace a poděkování za dosažené výsledky těmto děvčatům: Kačka Kárníková (brankářka), Evča Smutná (vyhlášená jako nejlepší hráčka v poli), Verča Willmannová, Gabča Novotná, Terka Hamzová, Barča Procházková, Anežka Bártíková, Monča Kulhánková, Helča Juráková, Eliška Zimková a Klárka Marušíková

Autor: Mgr. Robert ProcházkaZveřejněno: 09.04.2018 • Přečteno: 467x
Stránky čte
hostů: 85
a přihlášených
studentů: 21
strávníků: 1
Jídelníček
Zítra
Polévka: brokolicová
Hlavní jídla
1. rybí filé na bylinkách
bramborová kaše
kompot
2. halušky s brynzou
Nápoj: čaj

Pozítří
Polévka: zeleninová s jáhlami
Hlavní jídla
1. svíčková na smetaně
houskový knedlík
2. šmakoun na zelenině
rýže dušená
Nápoj: sirup

Další dny (do pátku 11.1.2019)
Nezapomeňte poblahopřát
Svátky
Dnes: Albína
Zítra: Daniel
Pozítří: Miloslav
© 1996-2018 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Obsah stránek neprošel redakční ani jazykovou úpravou!
Optimalizováno pro rozlišení 800*600 bodů a vyšší
a prohlížeč MS Internet Explorer ver. 5.5 a vyšší
Webmaster
Stránka byla sestavena za 0,43145 sekund.