Login: Heslo:
Neděle 22. dubna 2018
Výuka se nekoná.

Stravování pro veřejnost


Sportovní třídaPexeso

SPANILÁ JÍZDA NAŠICH FLORBALISTEK POKRAČUJE

SPANILÁ JÍZDA NAŠICH FLORBALISTEK POKRAČUJE

   Po vítězství v krajském finále v Brně zvládla naše děvčata ve středu 4.dubna i kvalifikaci na republikové finále ve florbalu v Jihlavě. V prvním utkání se jim sice nepodařilo udržet nadějné vedení 3 : 0 nad vítězem kraje Vysočina (Jihlava), ale remíza 3 : 3 (Kulhánková 2, Hamzová) se nakonec ukázala jako dobrý základ. Jihlava následně prohrála se Svitavami (vítěz Pardubického kraje) 0 : 3 a před našimi děvčaty byl tedy úkol porazit Svitavy. Toto se jim po vynikajícím kolektivním výkonu podařilo, soupeři nedaly žádnou šanci a zvítězily 3 : 0 (Procházková 2, Smutná), čímž se staly vítězkami kvalifikace na republikové finále, které proběhne 23. – 24.dubna v Jindřichově Hradci, za účasti pěti nejlepších středních škol z celé ČR + domácího týmu.
   Následující den 5.dubna se děvčata zúčastnila národního finále KB Florbal Challenge v hale VUT Brno, což je celostátní projekt pro střední školy (kategorie 2000 – 2002) pořádaný Českým florbalem. Tohoto národního finále se zúčastnilo 8 vítězů krajských kol. I v tomto turnaji se děvčatům nadmíru dařilo a vybojovaly nádherné 3.místo. Ve skupině sice prohrály úvodní zápas s pozdějším jasným vítězem Lepařovým gymnáziem Jičín, ale následně porazily Gymnázium Uherský Brod 3 : 0 (Kulhánková 2, Smutná) a SOŠ Karviná 4 : 0 (Kulhánková 2, Smutná, Juráková) a postoupily do dalších bojů ze druhého místa ve skupině. Ve čtvrtfinále narazily na Gymnázium Svitavy a zvítězily 3 : 1 (Kulhánková 2, Zimková). Zádrhel nastal až v semifinále s OZS Jihlava, kde se děvčatům nedařilo střílet branky a podlehly těsně 1 : 2 (Smutná). Vše si ale vynahradily v utkání o 3.místo se SZŠ Merhautova Brno, které jasně vyhrály     5 : 0 (Smutná 2, Juráková, Zimková, Kulhánková)
   Za oba dva dny patří obrovská gratulace a poděkování za dosažené výsledky těmto děvčatům: Kačka Kárníková (brankářka), Evča Smutná (vyhlášená jako nejlepší hráčka v poli), Verča Willmannová, Gabča Novotná, Terka Hamzová, Barča Procházková, Anežka Bártíková, Monča Kulhánková, Helča Juráková, Eliška Zimková a Klárka Marušíková

Autor: Mgr. Robert ProcházkaZveřejněno: 09.04.2018 • Přečteno: 217x
Stránky čte
hostů: 46
a přihlášených
studentů: 15
učitelů: 1
Jídelníček
Zítra
Polévka: zelná
Hlavní jídla
1. rybí filé s lečem
brambory
2. špenát, krokety
vejce
Nápoj: čaj

Pozítří
Polévka: gulášová
Hlavní jídla
1. barevné těstoviny s vepřovým masem, zelím a sýrem
2. krupičná kaše s čokoládou
kompot
Nápoj: sirup

Další dny (do pátku 27.4.2018)
Nezapomeňte poblahopřát
Svátky
Dnes: Evžénie
Zítra: Vojtěch
Pozítří: Jiří
Narozeniny brzy oslaví
Brinda Libor
Dokulilová Helena
Grund Martin
Hermannová Stella
Krula Šimon
Kselíková Simona
Kulhanek Stefan
Padělková Lilly
Pokorná Michaela
Procházka Jan
Rehberger Marek
Sivila Siddartha
Ságnerová Nikola
Změlík Marek
Šplíchal Adam
Šufajzl Viktor
Čajka Filip
Čepáková Nikola
© 1996-2018 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Obsah stránek neprošel redakční ani jazykovou úpravou!
Optimalizováno pro rozlišení 800*600 bodů a vyšší
a prohlížeč MS Internet Explorer ver. 5.5 a vyšší
Webmaster
Stránka byla sestavena za 0,37088 sekund.