Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo

Státní škola s tradicí od roku 1919.

Důležitá sdělení
Studentský parlament
vyzývá studenty školy k vyplnění následujícího dotazníku.
26listopad 19
Výsledky školního kola olympiády z dějepisu

49. ročník na téma DLOUHÉ STOLETÍ SE LOUČÍ (1880 - 1920)

I. kategorie

3. + 4. ročník osmiletých gymnázií
1. + 2. ročník šestiletých gymnázií

1. místo: Tomáš CHOURA, třída 4. A (54 bodů z 65 možných)
2. místo: Radim BURŠÍK, třída 4. A (53 bodů z 65 možných)
3. místo: Petr VLČEK, třída 4. A (52 bodů z 65 možných)
3. místo: Pavel VEJLUPEK, třída 4. A (52 bodů z 65 možných)

Další úspěšní řešitelé:
Vilém Bednařík, 4. A / Sára Purkrábková, 3. A / Hana Kabourková, 3. A
(získali minimálně 60 % z celkového počtu 65 bodů)
Celkový počet soutěžících v I. kategorii: 18

 

II. kategorie

1. - 4. ročník čtyřletého studia
5. - 8. ročník osmiletého studia
3. - 6. ročník šestiletého studia

1. místo: Marek MILIČKA, třída 7. A (48 bodů z 60 možných)
2. místo: Matěj NEŠPOR, třída 7. A (47 bodů z 60 možných)
3. místo: Štěpán NEKULA, třída 7. A (46 bodů z 60 možných)
3. místo: Filip ŠEVČÍK, třída 8. A (46 bodů z 60 možných)

Další úspěšní řešitelé:
Vojtěch Skoumal, 8. A / David Fischer, 4. D / Martin Cejpek, 5. A
Eliška Bartoňková, 7. A / Marek Pražák, 4. D / Natálie Bílá, 4. D
Kateřina Jahnová, 4. D / David Pavlačka, 7. A / Anna Veškrnová, 7. A
Andrea Urbanová, 7. A / Hana Ludvíková, 7. A / Pavel Šrámek, 6. A
Filip Martínek, 5. A / Helena Klikorková, 4. C
(získali minimálně 60 % z celkového počtu 60 bodů)
Celkový počet soutěžících ve II. kategorii: 51

 

Všem blahopřejeme a prvním čtyřem postupujícím přejeme mnoho
úspěchů v okresním kole DO 15. 1. 2020.

Přečteno: 364x
Důležitá sdělení
Studentský parlament
vyzývá studenty školy k vyplnění následujícího dotazníku.
Jídelníček
Dnes
Polévka: špenátová
Hlavní jídla:
  1. štěpánská hovězí pečeně, brambory
  2. tarhoňa se zeleninou a šmakounem
Pití: čaj
Zítra
Polévka: koprová
Hlavní jídla:
  1. hrachová kaše, dušená šunka, chléb, okurek
  2. buchty s mákem
Pití: čaj, ovocné mléko)
Další dny
 Výchovný poradce
Mgr. Miroslava Kubíčková - kab TV ženy
pondělí 13:40 - 14:20
úterý 08:05 - 09:45
středa * 14:25 - 15:30
pátek * 13:30 - 14:00
* po předchozí domluvě
Dny otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity
Další DOD VŠ
Dny otevřených dveří na vysokých školách
Studium na Farmaceutické fakultě UK
Den otevřených dveří Fakulty strojní, ČVUT Praha
 Školní metodik prevence
Mgr. Daniel Nechvátal - školní klub
pondělí 11:00 - 11:45
úterý 09:00 - 09:45
středa 09:00 - 09:45
čtvrtek 11:00 - 11:45
pátek * 13:00 - 14:00
* po předchozí domluvě