Login: Heslo:
Pondělí 25. března 2019
Právě probíhá 2. hodina. Přestávka začne v 09:45Stravování pro veřejnost


Sportovní třídaPexeso

POPIS PROJEKTU

„VÝUKA VYBRANÝCH KAPITOL PŘÍRODOVĚDNÝCH PŘEDMĚTŮ A DĚJEPISU S VYUŽITÍM ICT“

VÝSTUPNÍ MATERIÁL PROJEKTU:
Modelové hodiny budou kompletně zpracované prezentace s fotografiemi, obrázky, tabulkami, grafy, animacemi a zvukovým doprovodem. V rámci každé hodiny budou žákům kladeny tématické otázky, při nichž učitel pomocí hlasovacího zařízení zjistí přesnou statistiku správných a chybných odpovědí. Žáci budou aktivně zapojeni do výkladu, zvýší se jejich pozornost , motivace a pro učitele zpětná vazba pochopení učiva žákem. Vybrány byly 4 modelové předměty (biologie, fyzika, chemie a dějepis), pro které budou připraveny 3 modelové hodiny a 3 modelové testy. V prezentacích bude kladen důraz na grafickou stránku výkladu.
TESTY:
Modelové testy budou sestaveny z uzavřených testových otázek, které se budou vztahovat k danému modelovému tématu. Program bude žákům nabízet náhodné pořadí testových otázek i alternativních odpovědí.
ŠKOLENÍ PEDAGOGICKÉHO PERSONÁLU:
Učitelé pověření vytvářením modelových materiálů budou proškoleni v oblasti prezentací a používání instalovaného technického zařízení.
POSTŘEDÍ INTERNETU V PROJEKTU:
Pro zdokonalení domácí přípravy žáků budou materiály, které to svou povahou umožňují (obrázky, mapky, texty, vzorce, animace, atp.) umístěny na webové stránky školy www.gymzn.cz, kde bude možné jejich stažení.
DATABÁZE:
Systém prezentací bude otevřený a přístupný ostatním uživatelům. Do budoucna se vytvoří i s využitím dalších projektů umístěných na is.e-gram.cz databáze hodin, které si učitelé budou moci upravovat pro své konkrétní potřeby.
VYBAVENÍ:
Plánovanou součástí multimediální učebny budou dataprojektor, plátno, ozvučení, stolní počítač, DVD a VHS přehrávač, interaktivní tabule, vizualizér a hlasovací zařízení. Jejich instalaci a přípravu bude mít na starosti tým učitelů tvořících řešitelský tým projektu.
BUDOUCNOST:
V souladu s připravovaným školním vzdělávacím programem a dlouhodobou koncepcí školy počítáme s využitím multimediální učebny i pro výuku ostatních předmětů.
PROPAGACE:
Nová učebna se stane jedním z důležitých prvků v prezentaci naší školy. Po dokončení učebny a modelových materiálů budou pozváni zástupci odborné veřejnosti (učitelé z jiných škol) a novinářů, kterým bude celý projekt představen. Prezentace bude dále probíhat na internetových stránkách školy a při tradičním Dnu otevřených dveří.
Stránky čte
hostů: 65
a přihlášených
studentů: 27
zák. zástupců: 2
strávníků: 1
Jídelníček
Dnes
Polévka: cizrnová
Hlavní jídla
1. rybí filé na másle
bramborová kaše
kompot
2. halušky se zelím
Nápoj: čaj

Zítra
Polévka: zeleninová s pohankou
Hlavní jídla
1. kuře na paprice
houskový knedlík
2. květákový mozeček
brambory s máslem
salát
Nápoj: sirup

Další dny (do pátku 5.4.2019)
Nezapomeňte poblahopřát
Svátky
Dnes: Marián
Zítra: Emanuel
Pozítří: Dita
© 1996-2019 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo
Obsah stránek neprošel redakční ani jazykovou úpravou!
Optimalizováno pro rozlišení 800*600 bodů a vyšší
a prohlížeč MS Internet Explorer ver. 5.5 a vyšší
Webmaster
Stránka byla sestavena za 1,13993 sekund.